www.e-hifi.cz
Měny:
tommy hilfiger cz,tommy hilfiger tričko,bundy tommy hilfiger,mikina tommy hilfiger,tommy hilfiger tašky,košile tommy hilfiger
Úvod ::  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat


Vezmeme vážně otázku bezpečnosti. Pokaždé, když nám pošlete číslo své kreditní karty a informace o fakturaci a odeslání, používáme technologii Secure Sockets Layer (SSL), která zabraňuje zadržování informací.

Přečtěte si prosím informace o ochraně soukromí na naší webové stránce. To zahrnuje informace o tom, jak shromažďujeme, používáme a zveřejňujeme informace \ shromážděné na webu, včetně použití souborů cookie.

Informace, které shromažďujeme

Na objednávkovém formuláři musíte zadat kontaktní údaje (například jméno, fakturační adresu a dodací adresu) a finanční informace (např. Číslo kreditní karty a datum vypršení platnosti). Tyto informace používáme k účtování a plnění zákaznických objednávek. Pokud máme potíže s zpracováním objednávky, použijeme tyto kontaktní informace k tomu, abychom vás kontaktovali. Typy osobních informací shromážděných na těchto stránkách jsou:

Jméno

Adresa stránky

E-mailová adresa

Telefonní číslo

Informace o kreditní nebo debetní kartě

Na některých stránkách můžete odesílat informace o jiných osobách. Pokud například objednáváte dárek online a chcete ho odeslat přímo příjemci, budete muset odeslat adresu příjemce. Za těchto okolností jsou typy shromažďovaných osobních údajů:

Jméno

Adresa stránky

Telefonní číslo

zpět